Nazwa projektu

HONOLULU dom letniskowy, całoroczny

Projekt HONOLULU dom letniskowy, całoroczny wizualizacja 1
Wersja katalogowa
Wersja odbicie lustrzane
Opis - projekt HONOLULU dom letniskowy, całoroczny
Charakterystyka projektu HONOLULU dom letniskowy, całoroczny Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!! Cena projektu w wersji całorocznej- 1900zł.Ze względu na docieplenie budynku do każdego wymiaru widocznego na rzucie należy dodać 20cm. 

HONOLULU - dom letniskowy

Ten projekt dedykowany jest tym wszystkim, którzy są zdecydowani na inwestycję w dom letniskowy (dostępny także jako całoroczny). Praktyczne rozwiązania takie jak kopertowy dach, gustowne zestawienie kolorów elewacji zachęcają potencjalnych inwestorów. Zadaszone wejście od południa płynnie łączy się z pokryciem dachu. Podobnie dachówki i cokolik odpowiadają sobie kolorami, tworząc przemyślaną, zrównoważoną kompozycję. Gustowne elewacje zyskują potwierdzenie w przytulnych oraz komfortowych wnętrzach. Weranda wiedzie do wiatrołapu, z którego przechodzi się do komunikacji. Po lewej stronie znajduje się łazienka, natomiast po prawej stronie komunikacji jest dość obszerna sypialnia. Od komunikacji na wprost usytuowany jest pokój dzienny z aneksem kuchennym, w którym znajduje się kominek. Jest to miejsce, które z pewnością w zimowe wieczory będzie skupiać życie wypoczywających w domu ludzi. Letnie dni będzie można spędzać w biesiadnej atmosferze, przy grillu na tarasie.

Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji sanitarnych i instalacji elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.
Rzuty - HONOLULU dom letniskowy, całoroczny
Gotowy projekt domu HONOLULU dom letniskowy, całoroczny rzut
1. Wiatrołap 2.43m2
2. Komunikacja 2.33m2
3. Łazienka 4.24m2
4. Łazienka 12.27m2
5. Kuchnia z aneksem jadalnym 7.36m2
6. Sypialnia 10.47m2
7. Taras 8.74m2
39.10 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 39.10 m2
Powierzchnia zabudowy 47.07 m2
Garaż brak
Piwnica Nie
Kondygnacje Parterowy
Kubatura 183.57 m3
Wysokość budynku 5.80 m
Minimalna szerokość działki 14.90 m
Minimalna długość działki 13.10 m
Kąt dachu 35o
Elewacja - HONOLULU dom letniskowy, całoroczny
Gotowy projekt domu HONOLULU dom letniskowy, całoroczny elewacja