Nazwa projektu

BOLZANO dom letniskowy, całoroczny

Projekt BOLZANO dom letniskowy, całoroczny wizualizacja 1
Wersja katalogowa
Wersja odbicie lustrzane
Opis - projekt BOLZANO dom letniskowy, całoroczny
Charakterystyka projektu BOLZANO dom letniskowy, całoroczny Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!! Cena projektu w wersji całorocznej- 1900zł. Ze względu na docieplenie budynku do każdego wymiaru widocznego na rzucie należy dodać 20cm.

Bolzano - dom letniskowy

Ten dom letniskowy to idealne rozwiązanie dla wszystkich wiedzących, czego chcą od życia. Praktyczne rozwiązania takie jak dwuspadowy dach, który od zachodu płynnie przechodzi dach garażu zachęca potencjalnych inwestorów. Tym samym w ramach jednej bryły budynku mamy dom i garaż. Wejście od południa, które wyróżnia zadaszona weranda świetnie koresponduje z drewnianymi jętkami dachu. Podobnie dachówki i cokolik odpowiadają sobie kolorami, tworząc przemyślaną, zrównoważoną kompozycję. Gustowne elewacje zyskują potwierdzenie w przytulnych oraz komfortowych wnętrzach. Weranda wiedzie do wiatrołapu, z którego przechodzi się do komunikacji. Po lewej stronie znajduje się łazienka, natomiast po prawej stronie komunikacji jest dość obszerna sypialnia. Od komunikacji na wprost usytuowany jest pokój dzienny z aneksem kuchennym, w którym znajduje się kominek. Jest to miejsce, które z pewnością w zimowe wieczory będzie skupiać życie wypoczywających w domu ludzi. Letnie dni będzie można spędzać w biesiadnej atmosferze, przy grillu na tarasie.

Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.
Rzuty - BOLZANO dom letniskowy, całoroczny
Gotowy projekt domu BOLZANO dom letniskowy, całoroczny rzut
1. Wiatrołap 2.43m2
2. Komunikacja 2.33m2
3. Łazienka 4.07m2
4. Pokój 12.79m2
5. Kuchnia z aneksem jadalnym 7.36m2
6. Sypialnia 10.47m2
7. Garaż 20.79m2
8. Taras 8.30m2
40.08 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 40.08 m2
Powierzchnia zabudowy 74.66 m2
Garaż brak
Piwnica Nie
Kondygnacje Parterowy
Kubatura 306.27 m3
Wysokość budynku 5.48 m
Minimalna szerokość działki 16.60 m
Minimalna długość działki 16.82 m
Kąt dachu 38o
Elewacja - BOLZANO dom letniskowy, całoroczny
Gotowy projekt domu BOLZANO dom letniskowy, całoroczny elewacja