Nazwa projektu

AVERNO dom letniskowy, całoroczny

Projekt AVERNO dom letniskowy, całoroczny wizualizacja 1
Wersja katalogowa
Wersja odbicie lustrzane
Opis - projekt AVERNO dom letniskowy, całoroczny
Charakterystyka projektu AVERNO dom letniskowy, całoroczny Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!! Cena projektu w wersji całorocznej- 1900zł.
Ze względu na docieplenie budynku do każdego wymiaru widocznego na rzucie należy dodać 20cm.

Averno - dom letniskowy
Averno będzie wyborem dla wszystkich żądających praktycznych rozwiązań w rozsądnej cenie. Domek świetnie nadaje się do wybudowania na łonie przyrody, z dala od zgiełku miasta. Od frontu budynku znajduje się garaż połączony dwuspadowym dachem z domem, po jego prawej stronie usytuowany jest zadaszony drewniany ganek, będący przedłużeniem dachu budynku. Przez ganek wchodzi się do domu. Na północnej ścianie Averny znajdziemy taras, świetnie sprawdzający się w czasie pięknej pogody jako miejsce odpoczynku w gronie bliskich. Bryła budynku urzeka prostotą, wyważeniem proporcji, objawiającym się m.in. w braku zbędnych elementów. Na załączonej wizualizacji świetnie widać, jak z gustem i harmonijnie dobrano kolor ścian, dachówki i cokoliku. Urokliwy i ciepły charakter elewacji jest tylko zapowiedzią przytulnych oraz komfortowych wnętrz. Weranda wiedzie do wiatrołapu, z którego przechodzi się do komunikacji. Po lewej stronie znajduje się łazienka, natomiast po prawej stronie komunikacji jest dość obszerna sypialnia. Za nią znajduje się jeszcze jeden pokój sypialny, np. dla dziecka, lub gości. Od komunikacji na wprost usytuowany jest pokój dzienny z aneksem kuchennym, w którym znajduje się kominek. Jest to miejsce, które z pewnością w zimowe wieczory będzie skupiać życie wypoczywających w domu ludzi.

Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.
Rzuty - AVERNO dom letniskowy, całoroczny
Gotowy projekt domu AVERNO dom letniskowy, całoroczny rzut
1. Wiatrołap 3.43m2
2. Łazienka 4.37m2
3. Komunikacja 1.51m2
4. Pokój z aneksem kuchennym 14.49m2
5. Pokój 8.90m2
6. Sypialnia 9.83m2
7. Garaż 20.44m2
8. Taras 8.30m2
42.53 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 42.53 m2
Powierzchnia zabudowy 76.74 m2
Garaż 1 stanowiskowy
Piwnica Nie
Kondygnacje Parterowy
Kubatura 371.35 m3
Wysokość budynku 5.92 m
Minimalna szerokość działki 16.10 m
Minimalna długość działki 17.54 m
Kąt dachu 35o
Elewacja - AVERNO dom letniskowy, całoroczny
Gotowy projekt domu AVERNO dom letniskowy, całoroczny elewacja
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: ICEA