Nazwa projektu

ANDALUZJA dom letniskowy, całoroczny

Projekt ANDALUZJA dom letniskowy, całoroczny wizualizacja 1
Wersja katalogowa
Wersja odbicie lustrzane
Opis - projekt ANDALUZJA dom letniskowy, całoroczny
Charakterystyka projektu ANDALUZJA dom letniskowy, całoroczny Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!! Cena projektu w wersji całorocznej- 1900zł. Ze względu na docieplenie budynku do każdego wymiaru widocznego na rzucie należy dodać 20cm.

Andaluzja - dom letniskowy


Przemyślane, pełne czaru dzieło architektoniczne jakim jest Andaluzja będzie wyborem dla wszystkich żądających kompleksowych i praktycznych rozwiązań. Od frontu budynku znajduje się zadaszony ganek, po którego lewej stronie usytuowany jest wjazd do garażu. Na załączonej wizualizacji świetnie widać, jak z gustem i harmonijnie dobrać kolor ścian, zestawić dachówkę z cokolikiem oraz uzupełnić całość elementami drewnianymi, takimi jak okiennice. Przyjazny i ciepły charakter elewacji jest tylko zapowiedzią przytulnych oraz komfortowych wnętrz. Weranda wiedzie do wiatrołapu, z którego przechodzi się do komunikacji. Po lewej stronie znajduje się łazienka, natomiast po prawej stronie komunikacji jest dość obszerna sypialnia. Od komunikacji na wprost usytuowany jest pokój dzienny z aneksem kuchennym, w którym znajduje się kominek. Jest to miejsce, które z pewnością w zimowe wieczory będzie skupiać życie wypoczywających w domu ludzi. Letnie dni będzie można spędzać w biesiadnej atmosferze, przy grillu na tarasie. Garaż, kuchnia, łazienka, sypialnia, pokój dzienny, to pomieszczenia składające się na Andaluzję. Od teraz ta nazwa będzie się Wam niezmiennie kojarzyć ciepłym, urzekającym domem, zaprojektowanym z myślą o realizacji Waszych marzeń.

Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.
Rzuty - ANDALUZJA dom letniskowy, całoroczny
Gotowy projekt domu ANDALUZJA dom letniskowy, całoroczny rzut
1. Wiatrołap 2.68m2
2. Komunikacja 2.60m2
3. Łazienka 4.24m2
4. Pokój 12.73m2
5. Kuchnia z aneksem jadalnym 7.36m2
6. Sypialnia 10.47m2
7. Garaż 20.79m2
8. Taras 8.74m2
40.08 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 40.08 m2
Powierzchnia zabudowy 74.66 m2
Garaż 1 stanowiskowy
Piwnica Nie
Kondygnacje Parterowy
Kubatura 331.25 m3
Wysokość budynku 6.01 m
Minimalna szerokość działki 16.60 m
Minimalna długość działki 16.82 m
Kąt dachu 35o
Elewacja - ANDALUZJA dom letniskowy, całoroczny
Gotowy projekt domu ANDALUZJA dom letniskowy, całoroczny elewacja