Nazwa projektu

S4 stajnia dla koni - 2 boksy

Projekt S4 stajnia dla koni - 2 boksy wizualizacja 1
Opis - projekt S4 stajnia dla koni - 2 boksy
Charakterystyka projektu S4 stajnia dla koni - 2 boksy Ta wspaniała stajnia posiada dwa, ustawione naprzeciwko siebie szerokie i wysokie wejścia połączone przestronną komunikacją, którą mogą przemieszczać się zwierzęta. Dodatkowo, przebywające w niej konie, mogą wyjść na zewnątrz bezpośrednio z boksów usytuowanych przy zachodniej ścianie budynku. Projekt przewiduje dwa, dosyć obszerne boksy, wygodną komunikację poprowadzoną od południa ku północy stajni, a także kilka pomieszczeń dodatkowych. Jest więc osobne pomieszczenie przeznaczone na paszę, siodlarnia, z której przechodzi się do wygodnej łazienki oraz, co ciekawe, garaż.
Projekt tej stajni został stworzony z myślą o osobach, które kochają konie, ale nie chcą rozwijać ich hodowli. Jeżeli budynek powstanie przy domu, może służyć jako dodatkowy garaż. Jeżeli natomiast zostanie zbudowany w znacznej odległości miejsca zamieszkania właścicieli, garaż będzie stanowił wygodne rozwiązanie, ponieważ ochroni pojazd przed wpływem warunków zewnętrznych.

Projekt stajni dla koni. Projekt stajni składa się z czterech egzemplarzy a w tym części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan i instalacji wewnętrznej elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby.

Kochasz konie? Zapraszamy do serwisu ogłoszeniowego i forum http://allekonie.pl

Rzuty - S4 stajnia dla koni - 2 boksy
Gotowy projekt domu S4 stajnia dla koni - 2 boksy rzut
1. Komunikacja 16.94m2
2. Boks 10.50m2
3. Boks 10.50m2
4. Paszalnia 5.33m2
5. Siodlarnia 5.35m2
6. Łazienka 4.33m2
7. Garaż 24.65m2
77.60 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 77.60 m2
Powierzchnia zabudowy 90.19 m2
Garaż 1 stanowiskowy
Piwnica Nie
Kondygnacje Parterowy
Kubatura 463.00 m3
Wysokość budynku 6.32 m
Minimalna szerokość działki 14.55 m
Minimalna długość działki 20.77 m
Kąt dachu 35o
Elewacja - S4 stajnia dla koni - 2 boksy
Gotowy projekt domu S4 stajnia dla koni - 2 boksy elewacja
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: ICEA