Nazwa projektu

Vigo dom letniskowy

Projekt Vigo dom letniskowy wizualizacja 1
Opis - projekt Vigo dom letniskowy
Charakterystyka projektu Vigo dom letniskowy Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!! Cena projektu w wersji całorocznej- 1900złRóżnice między wersją letniskową a całoroczną domu


VIGO- dom letniskowy Dom letniskowy, który jest idealny na weekendy, wyczekany urlop, czy letnie wakacje. Vigo wyróżnia sporych rozmiarów weranda z grillem i taras. To miejsce z pewnością będzie gwarancją rodzinnego ciepła, pozwalającego odpocząć i naładować się pozytywną energią w czasie wypoczynku. Vigo przyciąga uwagę elegancką prostotą - wszelkie rozwiązania architektoniczne i elementy wykończeniowe zestawiono tu z ogromnym wyczuciem smaku i harmonii.

 

Duże wrażenie robi zachodnia elewacja, która przechodzi w zadaszony taras z wbudowanym w nią grillowędzarnikiem oraz pomieszczeniem gospodarczym. Weranda i taras, które są dzięki praktycznej koncepcji architektonicznej miejscami wypoczynku, z pewnością będą cieszyć się niesłabnącym zainteresowaniem domowników i gości.

 

Wnętrze domku wyróżnia się ciekawym układem: funkcjonalny i praktyczny pokój dzienny połączono tu z kuchnią kuchennym, osobnymi pomieszczeniami są łazienka i sypialnia.

 

Doprojektuj do tego domu drzwi EUROA

 

Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji sanitarnych i instalacji elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa..
Rzuty - Vigo dom letniskowy
Gotowy projekt domu Vigo dom letniskowy rzut
1. Wiatrołap 3.31m2
2. Łazienka 3.86m2
3. Pokój dzienny 10.74m2
4. Pokój 4.28m2
5. Kuchnia 3.15m2
6. Weranda z wędzarnią 23.91m2
7. Pom. Gospodarcze 0.98m2
26.32 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 26.32 m2
Powierzchnia zabudowy 34.88 m2
Garaż brak
Piwnica Nie
Kondygnacje Parterowy
Kubatura 191.00 m3
Wysokość budynku 5.33 m
Minimalna szerokość działki 14.50 m
Minimalna długość działki 14.00 m
Kąt dachu 30o
Elewacja - Vigo dom letniskowy
Gotowy projekt domu Vigo dom letniskowy elewacja