Nazwa projektu

LIMONE dom letniskowy

Projekt LIMONE dom letniskowy wizualizacja 1
Opis - projekt LIMONE dom letniskowy
Charakterystyka projektu LIMONE dom letniskowy
Różnice między wersją letniskową a całoroczną domuLIMONE– projekt domku letniskowego

Jest to projekt, który może być ziszczeniem marzeń o zacisznym domku, w którym można spędzać leniwe, ciepłe, letnie dni. Idealny dla par w każdym wieku, będzie przestrzenią, która sprzyja miłości. Zadaszony ganek zaprasza do środka, po wejściu do niewielkiego wiatrołapu, po lewej znajduje się łazienka z oknem, którą można wyposażyć w prysznic, a nawet wannę. Dalej znajduje się największe pomieszczenie domu, salon, połączony z aneksem kuchennym. Z obszernego salonu, dobrze doświetlonego trzema oknami, można wyjść na taras. Będzie on z pewnością miejscem niejednej romantycznej kolacji oraz jakiejkolwiek uroczystości.

 

W domku jest jeden pokój, w którym można usytuować dwa łóżka. Ten projekt może być idealnym wyborem dla emerytów, których dzieci opuściły już rodzinny dom, szukających czegoś przytulnego i skromnego na lata emerytury. Znakomicie sprawdzi się też w przypadku każdej pary.

 Zobacz Limone 2 z zabudowanym tarasem, werandą

Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji sanitarnych i instalacji elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.

 

Zapytaj o możliwość zaadaptowania budynku do wersji całorocznej.

Rzuty - LIMONE dom letniskowy
Gotowy projekt domu LIMONE dom letniskowy rzut
1. Wiatrołap 3.23m2
2. Łazienka 4.03m2
3. Salon / kuchnia 22.75m2
5. Pokój 8.11m2
38.12 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 38.12 m2
Powierzchnia zabudowy 47.95 m2
Garaż brak
Piwnica Nie
Kondygnacje Parterowy
Kubatura 230.00 m3
Wysokość budynku 5.30 m
Minimalna szerokość działki 14.50 m
Minimalna długość działki 15.00 m
Kąt dachu 30o
Elewacja - LIMONE dom letniskowy
Gotowy projekt domu LIMONE dom letniskowy elewacja