Aktualności

Okna zwierciadłem duszy

piątek, 28 stycznia 2011
Przy podejmowaniu decyzji o zakupie okien każdy z nas zwraca uwagę na inne parametry stolarki. To, jakimi właściwościami kierujemy się ostatecznie przy ich wyborze, może wiele powiedzieć o naszej osobowości. 

Każdy z nas jest inny. Niektórzy wiecznie bujają w obłokach, inni twardo stąpają po ziemi. Kierujemy się w życiu różnymi wartościami i postrzegamy świat w odmienny sposób. Sprawdź, jakie okna pasują do określonych cech charakteru. 
 
 

Esteta
Esteta to osoba o wyrafinowanym smaku, która lubi otaczać się pięknymi przedmiotami. Bardzo dużą wagę przykłada do wyglądu zarówno swojego, jak i otoczenia, w którym przebywa. Potrafi spędzić długie godziny, urządzając wnętrze. Nie cofnie się przed niczym, aby upolować elegancką lampę, która podkreśli unikalny charakter pokoju. Esteta jest wrażliwy na piękno i harmonię. Osobom, o tak rozwiniętym poczuciu piękna proponujemy okna, które będą się wyróżniać eleganckim kształtem, np. półokrągłą linią profilu. Powinny być one wykonane z wysokiej jakości materiałów, aby pasowały do wnętrza urządzonego ze smakiem. Wszystkie jego detale muszą być wykończone z największą starannością. Estetę zadowoli jedynie okno piękne i dopracowane w każdym calu ? mówi Monika Sosnowska?Rainer, Menadżer ds. PR  z OKNOPLAST.

W ofercie firmy OKNOPLAST dostępne jest okno Platinium, które zostało zaprojektowane przez włoskiego stylistę Giuseppe Bencivenga. Tym, co wyróżnia je spośród innych - jest opływowa, zaokrąglona rama. Platinium jest wyposażone w elegancką klamkę, a dodatkowo można w nim zamontować niewidoczne zawiasy Invisso.


Strażnik Domowego Ogniska
Strażnik Domowego Ogniska ceni wartości rodzinne, a swoich bliskich jest gotów bronić jak lew. Najcenniejsi są dla niego krewni i ich bezpieczeństwo. Strażnicy włożą wiele wysiłku w to, aby ich dom stał się przyjaznym i bezpiecznym gniazdkiem dla rodziny. Ich życiowe motto to: ?Zbudować dom, założyć rodzinę i chronić ją za wszelką cenę.? 

Oczekiwania strażników spełnią okna o podwyższonej odporności na włamanie, w których zastosowano nowoczesne rozwiązania techniczne zwiększające ich bezpieczeństwo. Okna tego typu powinny być wyposażone w specjalne klamki, okucia i szyby. Muszą one również zostać zamontowane w odpowiedni sposób przez wyszkoloną ekipę, która wyda stosowny certyfikat - mówi Monika Sosnowska ?Rainer z OKNOPLAST.

Strażnikom domowego ogniska OKNOPLAST proponuje okno Protect Plus wyposażone w klamkę z kluczem. Taka klamka, oprócz ochrony domu przed włamaniem, znacznie utrudnia też otworzenie okna przez dziecko. W Protect Plus zastosowano podwójnie wzmocnioną szybę, połączoną z czterema warstwami folii antywłamaniowej PVB, co sprawia, że nawet jeśli szkło pęka, to jego kawałki nie rozsypują się. Dzięki temu okno nie tylko stanowi skuteczną barierę dla włamywaczy, ale chroni także naszych bliskich przed skaleczeniem.


Poszukiwacz Przygód
Poszukiwacze przygód uwielbiają podróże, ale nie zadowolą się kurortami pełnymi turystów. Chętniej wybiorą się na wyprawę w Himalaje, niż na deptak w Sopocie. Niczym Indiana Joens ciągle szukają nowych wyzwań i bohatersko stawiają im czoła. Nudzą ich utarte schematy i rozwiązania, za to fascynują nowości. Osoby te przywiązują również wagę do funkcjonalności przedmiotów ? wszak w podróży trzeba być gotowym na wszystko. Na potrzeby poszukiwaczy przygód odpowiedzą okna nietypowe, wyróżniające się indywidualnym stylem. Najlepiej, gdy będą one również funkcjonalne - na przykład energooszczędne. Poszukiwaczom przygód nie wystarczą bowiem zwykłe okna - mówi Monika Sosnowska?Rainer z OKNOPLAST

Okno Platinium Evolution? z oferty OKNOPLAST łączy elegancką stylistykę z energooszczędnymi rozwiązaniami. Charakteryzuje się ono półokrągłą linią profilu i wysoką izolacyjnością termiczną. 

 

Przedsiębiorca
Przedsiębiorca to typ, który potrafi poddać chłodnej analizie każdy pomysł. Jest nastawionym biznesowo optymistą, ale zanim podejmie decyzję - zrobi dokładny rachunek zysków i strat. Fascynują go oryginalne rozwiązania, szczególnie wtedy, gdy to on jest ich autorem. Ceni prawa rządzące światem nauki. Przedsiębiorcom polecam okna energooszczędne. Takie osoby na pewno ucieszą się, gdy zobaczą niższe rachunki za ogrzewanie i z radością wyliczą roczne oszczędności. Okna energooszczędne są dostępne w ofercie większości producentów. Przy ich wyborze warto jednak pamiętać, że najlepsze parametry pozwalają uzyskać profile 6?komorowe - mówi Monika Sosnowska ?Rainer, Menadżer ds. PR z OKNOPLAST.

Do wykonania okna Thermic 90 krakowski producent wykorzystał 6-komorowy profil o szerokości 90 mm. W ramie zastosowano ramkę termiczną, co umożliwia ogrzanie domu przy mniejszej ilości energii. Thermic 90 dzięki specjalnej konstrukcji pozwala znacznie zmniejszyć straty ciepła w domu.


Realista
Realiści nie żywią złudzeń, żyją ?tu i teraz?, są praktyczni, jak żaden inny typ osobowości. Obce są im skrajne uczucia: czarna rozpacz i chwile euforii. Do wszystkiego dochodzą małymi, ale konsekwentnymi krokami. Nie znoszą niespodzianek i przewidują możliwe trudności, dzięki czemu są przygotowani na każdą sytuację. Cenią sprawdzone drogi i proste formy. Zakupy realisty charakteryzują się trwałością i niezawodnością ? jeśli już coś kupuje - to na lata. Podobają się im rzeczy znane, do nowości podchodzą nieufnie. Realiści będą najbardziej zadowoleni z okien o klasycznych kształtach i wysokich parametrach technicznych. Muszą one przetrwać lata w niezmienionej formie. Realiści będą się dobrze czuli w otoczeniu znanych kształtów, dlatego polecam im okna o klasycznej linii - mówi Pani Monika z OKNOPLAST
 
Okno Koncept, dostępne w ofercie OKNOPLAST, to połączenie klasycznego kształtu profilu i wysokich parametrów technicznych. Zostało ono wykonane z materiałów zapewniających długotrwałą funkcjonalność. Koncept jest standardowo wyposażone w okucia z zaczepem antywyważeniowym i blokadą uchyłu. Pozwala to na dowolną regulację położenia skrzydła i zapobiega jego zatrzaśnięciu się podczas przeciągu.

Pozostałe aktualności
Co zrobić, aby zdążyć przed wiosną i wraz z pierwszymi promieniami słońca rozpocząć budowę wymarzonego domu, do tego kupić taniej projekt i otrzymać atrakcyjne dodatki? To proste, wystarczy zamówić dowolny projekt autorstwa pracowni MTM STYL w okresie od 03.01.2012 do 31.03.2012. Podczas składania zamówienia powołaj się na promocję i podaj hasło: Zdążyć przed wiosną. >>> LISTA PROJEKTÓW OBJĘTYCH PROMOCJĄSZCZEGÓŁY PROMOCJI:1.W promocji biorą udział zamówienia składane za pośrednictwem Internetu (formularz zamówienia, e-mail), telefonicznie.2.Warunkiem uczestnictwa w promocji jest podanie hasła: ?Zdążyć przed wiosną? przy składaniu zamówienia, w przeciwnym razie zamówienia będą traktowane jako nie podlegające promocji.3.Promocją objęte są projekty domów z oferty pracowni MTM STYL, z wyłączeniem projektów garaży, altanek, budynków gospodarczych oraz ?projektów w przygotowaniu?.4.Promocja ?Zdążyć przed wiosną? nie sumuje się innymi akcjami promocyjnymi prowadzonymi przez MTM STYL w tym czasie.5.Wysokość rabatu jest uzależniona od terminu złożenia zamówienia. Uczestnik składający zamówienie w terminie: od 03.01.2011 do 31.01.2011 otrzyma rabat w wysokości 300 PLN;od 01.02.2011 do 29.02.2011 otrzyma rabat w wysokości 200 PLN;od 01.03.2011 do 31.03.2011 otrzyma rabat w wysokości 100 PLN;Rabat zostanie udzielony przy realizacji zamówienia przez pomniejszenie ceny netto projektu.6.Uczestnik, który zakupi projekt objęty promocją oraz poda hasło ?Zdążyć przed wiosną? będzie również miał możliwość zakupu: kosztorysu budowlanego za 1 zł netto, projektu altanki w cenie 1 zł netto; Altanka 3 lub 4 do wyboru.7.Promocją objęte są kosztorysy dostępne w ofercie MTM STYL z wyłączeniem kosztorysów do projektów domów wielomieszkaniowych, weselnych i pensjonatów oraz tych, których wartość cennikowa przekracza 550 zł. {image 527315 0 [ czytaj więcej ]

Świąteczna paczka "Archeton"

wtorek, 06 grudnia 2011r.
Promocja "Świąteczna Paczka"Zamów projekt domu w Świątecznej Paczce.W zestawie taniej nawet o 377 zł!W świątecznej paczce oferujemy:projekt domu* z rabatem 50 zł,kosztorys: wydruk i CD w super promocyjnej cenie 123 zł**,projekty w pdf (rysunki architektury w plikach pdf) w super promocyjnej cenie 17 zł,drobne upominki świąteczne,oraz dla zainteresowanychaneks na paliwo stałe do dokumentacji projektowej w super promocyjnej cenie150 zł***.Promocja trwa od 6 do 30 grudnia 2011 r.Zobacz symulację kupujesz bez promocji kupujesz w Świątecznej Paczceprzykładowy projekt domu 2200zł 2150złaneks na paliwo stałe 315zł 150złkosztorys 189zł 123złrysunki architekturyw plikach pdf 123zł 27złsuma 2827zł 2450złZamawiając Świąteczną Paczkę w pełnym zestawie oszczędzasz nawet 377 zł!Nie przegap! W pakiecie kupujesz TANIEJ!Zamówienia należy składać do 30.12.2011 r. podając hasło "ŚWIĄTECZNA PACZKA"Uwaga!Promocja "Świąteczna Paczka" nie łączy się z innymi promocjami.Świąteczna Paczka nie podlega zwrotowi, a zamówiony projekt domu można jedynie wymienić na inny z oferty Archetonu w okresie do 30 dni od dnia zakupu Świątecznej Paczki, przy czym przy wymianie będzie obowiązywać aktualna na dzień wymiany projektów cena nowego projektu - bez zniżki 50 zł. Szczegóły w Biurze Obsługi Klienta, infolinia 801 80 80 80.* dotyczy projektów w technologii murowanej** dołączymy kosztorys, jeśli jest dostepny na archeton.pl przy prezentacji zamawianego projektu,*** dotyczy projektów domów, w których jest dostępny alternatywny projekt ogrzewania na paliwo stałe - patrz specyfikacja techniczna projektu domu [ czytaj więcej ]

Świąteczny konkurs Archipelag

poniedziałek, 05 grudnia 2011r.
Świąteczny Konkurs Pracowni Projektowej ARCHIPELAG oraz magazynu ?Dom&Wnętrze?!Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, w którym spełniają się marzenia.Z tej wyjątkowej okazji Pracownia Projektowa ARCHIPELAG zaprasza do wspólnej zabawy w świątecznym konkursie ? do wygrania projekt domu oraz inne, atrakcyjne nagrody!{image 511321 0}Pod choinką ARCHIPELAGU czeka mnóstwo pięknych prezentów, aby otrzymać jeden z nich należy wybrać projekt domu z kolekcji Pracowni Projektowej ARCHIPELAG, a następnie opisać wymarzone Święta Bożego Narodzenia w jego wnętrzach.Na autorów najciekawszych prac czekają:Nagroda I ? projekt domu z kolekcji Pracowni Projektowej ARCHIPELAG o wartości do 3 000 złNagroda II ? 50% rabatu na zakup projektu domu z kolekcji Pracowni Projektowej ARCHIPELAG oraz nowoczesny zamek elektroniczny ufundowany przez firmę Good Lock Poland Sp. z o.o.Nagroda III ? 30% rabatu na zakup projektu domu z kolekcji Pracowni Projektowej ARCHIPELAG oraz zestaw domowych dekoracji ufundowany przez galerię ArmoniaŚWIĄTECZNY KONKURS ARCHIPELAGU to doskonała okazja, aby pod choinkę sprawić swojej rodzinie wymarzony prezent!Prace konkursowe należy przesyłać do 21 grudnia do godz. 24.00. drogą mailową na adres: konkurs@archipelag.pl [ czytaj więcej ]
Ruszyła Promocja Świąteczna MTM STYL!!!Każda osoba, która w okresie od 1 do 31 grudnia zakupi projekt z oferty MTM STYL otrzyma:- 300 zł rabatu na projekt- kosztorys budowlany za 1 zł- przesyłkę kurierską w cenie projektuREGULAMIN:1.Promocja Świąteczna trwa od dnia 01.12.2011 r. do 31.12.2011 r. 2.Warunkiem uczestnictwa w Promocji Świątecznej jest złożenie zamówienia na projekt pochodzący z oferty MTM STYL. 3.Zamówienie można złożyć za pośrednictwem strony www.WybieramyDom.pl 4.Uczestnik Promocji Świątecznej otrzymuje:- 300 zł rabatu na projekt MTM STYL (liczony od ceny netto),- kosztorys budowlany za 1 zł (netto),- przesyłkę kurierską w cenie projektu. 5.O udziale w Promocji Świątecznej decyduje data złożenia zamówienia.6.Promocją Świąteczną objęte są projekty domów z oferty MTM STYL z wyłączeniem projektów garaży, altanek, budynków gospodarczych, projektów w wersji BASIC 7.Promocją Świąteczną objęte są kosztorysy, które są dostępne w dniu składania zamówienia z wyłączeniem kosztorysów do projektów domów wielomieszkaniowych, weselnych i pensjonatów. 8.Promocja Świąteczna nie sumuje się z innymi akcjami promocyjnymi prowadzonymi przez MTM STYL w tym samym czasie.LISTA PROJEKTÓW MTM STYL [ czytaj więcej ]